Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat hajra, lehet...

Ricinusolajat hajra, lehet kapni a Dunaujvarosi gyogyszertarokba? Ha igen, akkor milyen arban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem tuti igen. én azt tanácsolom vigyél magaddal 1-2dl üveget,vagy kis müanyag ételest,amit jól össze lehet pattintani,mert az üvegért is kell fizetni. plusz a munkadíj,de ezt nem tudod kiküszöbölni. szóval 1dl 3-400ft körösön. talán azt is közölni kell h hajra kell,mivel ez hashajtó,és vényköteles. de nem mindenütt szoktak ellenkezni,mert nagyon sokan hordják hajra. :)

és szempillára,szemöldökre is használom,és nagyon jó. állítólag az őszülésen is segít

2014. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oo koszonom szepen :) es tte hogy használod? én utána olvastam és tudom hogy minél tovább hagyom rajta annál jobb lesz az eredmény. lehetőleg hétvégén használjam. egyik osztálytársam mondta hogy 1 hét alatt 3 centit nőtt az ő haja. nekem egyik oldalt felnyírva másik oldalt körülbelül az államig ér.pincér szakon vagyok és gyakorlat miatt meg kell hosszabbítani a hajamat tehát hogy nőjön és a ricinus olajat szeretnék segítséget kérni neked mennyi idő alatt nőtt mennyit?:)
2014. dec. 4. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

A ricinusolajnak nincs hajnövesztő hatása. Pincér szak? Akkor nem vagy már kisgyerek, tudnod kéne, mert tanítják az iskolában, hogy a hajnövekedés genetika, nem lehet gyorsítani, se lassítani. Az olaj pedig a fejbőrre kenve nagyon káros, mert eltömíti a pórusokat és nem levegőzik, ami hajhulláshoz vezet.

Havi szinten a haj 1-2 cm-t nő. Ennél többet sehogy nem fog.

2014. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!