Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szintetek megnövesszem a frufrum?

Szintetek megnövesszem a frufrum?

Figyelt kérdés
Már 6 éve teljes frufum van. Szeretném megnöveszteni mert már eléggé meguntam, hogy külön kell szárítani vasalni stb... A családomban azt mondják ne növesszem le, de a barátaimnak tetszik ha nincs frufrum. Mit csináljak? Már mindenki megszokott frufruval, félek hogy kinevetnek, mert sose látták még a homlokomat.

2014. dec. 8. 21:09
 1/4 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsánat, csak sietve írtam.
2014. dec. 8. 21:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit te szeretnél azt csináld! "Halgass a szívedre!" :) Mások meg ne érdekeljenek! Ha megnöveszted,majd azt is megszokják!;)
2014. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem miért nevetne ki bárki is... ez csak egy frizura amit megváltoztatsz, semmi különös. Ha zavar akkor növeszd meg, engem is zavart, szóval én is megnövesztettem, már jó pár éve, és sokkal jobban is nézek ki így. Esetleg kipróbálhatnál oldalfrufrut amíg növeszted, abból van hosszabb fajta is meg rövidebb is...
2014. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először én is az oldalfrufrut javasolnám, akkor már nagyjából láthatod, hogy hogyan fogsz kinézni összenövesztés után. Mondjuk a frufru szerintem különlegesebb, de ha meg is növeszted, akkor levágathatod, ha mégsem tetszene.
2014. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!