Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a legjobb?...

Szerintetek melyik a legjobb? REMINGTON HC5400 PRO POWER- 12. 000 PHILIPS QC5390/80 hajvágó- 16. 000 BaByliss E769E- 11. 000

Figyelt kérdés

Illetve nem értem ezeket a hosszbeállításokat. Hogyan lehet vezetőfésű nélkül hosszat beállítani? Mert van olyan amihez nem adnak.

Előre is köszi!



2014. dec. 9. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A remington elég jó, a kijelzőst ismerem, de picit melegszik és nem tudtam hogy ez most hiba vagy ez normális. Nem mondom hogy megégeti a fejbőrt, de nem épp ezt vártam egy 15e Ft-os géptől. Akkumulátoros és 2 órát bír.


A remington fésű nélkül 0-ra vág. Szerintem az összes nullásra vág vagy 0,5mm-re.


Simán elírják az infokat,. azt is figyelembe kell venni. A gyártó oldalát nézd mindig, még ha angol is, fordítóval.

2014. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!