Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerral lehet ilyen a hajam?

Dauerral lehet ilyen a hajam?

Figyelt kérdés

[link]


Hosszu barna dus, eros szalu hajam van, ami alapbol hullamos, de mar nagyon regota szeretnek ilyen hajat.

A hajam a mindenem, azt szeretem magamaom a legjobban, nagyon jol apolom.


Milyen fajta dauerral lehet ezt megcsinaltatni?



2014. dec. 11. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Spirál dauerral talán.
2014. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ne daueroltasd be semmiképp. Még 20 éves koromban én is szerelmese voltam a göndör hajnak, pontosan ilyennek, mint ami a videón látható. Én spiráldauert tetettem a hajamba, ami első alkalommal gyönyörű volt, de tényleg! Aztán a második alkalommal, amikor elvileg már csak a tövére tett belőle a fodrász( aki amúgy jó fodrász), sajnos óhatatlanul kerül a már dauerolt részre is a szerből, ami szépen lassan kezdte már roncsolni az amúgy is igénybevett hajamat. Még 3. alkalommal is elmentem ennek ellenére, mert ugyebár a tövén látszik a lenövés, és az csúnya. Mindez azt eredményezte, hogy ahogy szárítottam a hajam, folyamatosan tört le a végéből, ami végül odáig vezetett, hogy a hátközépig érő hajamból kb váll felettig letört, nem viccelek :( Na, akkor vágattam le rövidre, muszáj volt, mert nagyon megviselte a hajamat!

Alapból amúgy olyasmi lehet a hajam, mint neked, ezért én javasolnék egy tuti kis módszert a szép loknikért, ami ráadásul abszolút hajbarát:

Megmosod este, nagyjából megszárítod. 90%-osra mondjuk.

A fejbúbodra felfogod lófarokba.

Elkezded tekerni a copfodat, erősen, szorosan, egészen a végéig. Tehetsz bele habot, ha szoktál, attól jó tartása lesz.

Kontyot csinálsz a tekert copfból, és rögzíted, de úgy, hogy a végig erősen tartsa a betekert állapotot, ne legyen laza.

Feküdj le aludni.

Másnap felkelsz, kibontod, és meglátod, gyönyörű csigás lesz, igaz, csak az alsó fele, de a töve is kap volument azáltal, hogy sokáig volt felfogva magasra a hajad.

Azt szoktam csinálni ezek után, hogy kis hajolajat teszek a kezemre, és egész kicsi tincseket csavargatok tovább loknikká.

Nekem bevált, azért írtam le, és nagyon kíméletes így, ráadásul sokan dícsérik, a mostani fodrászom kérdezte is, hogy mivel sütöttem be ilyen szépre :D


Remélem, sikerült Téged lebeszélnem a dauerról, tényleg ne tedd tönkre, mert csak ideig-óráig lenne szép, utána meg fognád a fejed, hogy nem kellett volna!!!

2014. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

utolsó vagyok, valami ilyesmi az én hajam az előbb említett módszerrel:

[link]

2014. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnek ilyen hajat, szoval szerintem majd ha meg hosszabb lesz ( csak egyszer ) megcsinaltatom ilyenre
2014. dec. 11. 23:15
 5/5 anonim válasza:
Te tudod...ilyen max pár hónapig lenne! Én nagyon megbántam.
2014. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!