Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tegyem tonkre a hajvasa...

Hogyan tegyem tonkre a hajvasalomat?

Figyelt kérdés
Tudom hulye a kerdes de multheten vettem egy hajvasalot amire 3ev garancia van. es nem volt valami olcso mulatsag.Àm egyikbismerosom feltehetoen a munkahelyemen megkarcolta nem is egy helyen..a hajvasalo nincs meg egy hetes de karcolassal van rajta osszesen 4. A garancia lapon azt irja karcolasert nem cserelnek..mar idegeskedesembe a zsinort tekerem hatha megszakad egy szal..de semmi.. valakinek valamilyen otlet?
2014. dec. 12. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják kicserélni akkor sem, ha tönkreteszed, csak akkor karcos hajvasaló helyett lesz egy nem működő hajvasaló a nyakadon ugyanazért a pénzért. Meg futhatsz egy csomó kört a szervizbe feleslegesen, amíg megállapítják, hogy a felhasználó hibájából ment tönkre.


Mikor vetted, és webshopban vásároltad-e, vagy személyesen?

Másrészt megpróbálhatod a karcokat felpolírozni puha ronggyal és fogkrémmel.

2014. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy hete vasaroltam.oda van irva nijcs egy hete se.auchan
2014. dec. 12. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én hajvasalóm cseregaranciás volt, és amikor leesett, megadta magát. Kaptam helyette egy újat. :)
2014. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg először az (viszonylag) egyenes utat: visszaviszed az Auchanba, és azt mondod, hogy nem tetszik, plusz nem működik megbízhatóan, le szeretnéd vásárolni. Szerintem simán visszaveszik, nem fognak izmozni rajta. Készpénzt ne kérj, azt nehezebben adnak, de a levásárlásra szerintem jobban hajlanak.
2014. dec. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!