Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csunya pattanasok vannak a...

Csunya pattanasok vannak a hatamon es a mellkasomon. Mit kell tennem hogy elmujjon?

Figyelt kérdés
13/L Kb. mar egy eve elojottek es mar probalkoztam tobb kenoccsel,de csak egy ideig tontek el.Borgyogyaszhoz nem szeretnek menni,csak ha telleg az az utolso esely.A anyum szerint ez az azert van mert tini vagyok.De az osztalyombol csak nkm ilyen "ize" a borom...
2014. dec. 13. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hülyén fog hangzani de nem egy embernek vált be az ismerőseim,barátaim közül. Annyi az egész, hogy minden nap egyél egy kevéske kis élesztőt. Borzasztó íze lesz de elfognak tűnni a pattanások. Csak idő kell.

13/L

2014. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom:) Kiprobalom :D
2014. dec. 13. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem teafás szappan meg heti 1 szoli segített. Ez a kombináció szépen leszárította mindet.
2014. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!