Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezelhetetlen a hajam, borotvá...

Kezelhetetlen a hajam, borotváljam le kopaszra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapjáraton göndör szerű szénakazal hajam van(angolul frizzy, nem tudom magyarul van-e rá szó), de vasalom, mert borzasztóan csúnya. Kénytelen vagyok hosszabban hagyni, mert így legalább a súlya lehúzza valamennyire, ha rövid lenne az égnek állna az egész. Eddig vasalt állapotában még mutatott is valahogy, de mostanában nem bírom kiegyenesíteni sem, összevissza áll, nincs semmi tartása. Nagyon el vagyok keseredve, minden csodaszert kipróbáltam már, de nincs eredménye. Komolyan mondom, mindjárt nekiesek egy ollóval és borotvával, mert már nem állapot ahogy kinéz.

Van valakinek esetleg tapasztalata az ilyen típusú hajakkal? Ti hogy oldjátok meg, hogy ne úgy nézzetek ki, mint aki a dzsungelből szabadult? Olvastam a brazil keratinos hajkiegyenesítésről, ez lehetne megoldás, vagy felesleges pénzkidobás? Jelen helyzetben minden tippnek, segítségnek örülnék... köszi! :(



#göndör #hajegyenesítés #száraz #kezelhetetlen #frizzy haj #mindjárt fogok egy ollót és levágom kopaszra a hajam
2014. dec. 14. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A keratin megoldás lehet, 3 hónapig tartós.
2014. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És tényleg tartós? Te próbáltad már? :)
2014. dec. 14. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak hullámos a hajam, keratinos kezelésem volt már kétszer. Reggelente nekem is visszaugrik kicsit, tehát csoda nem történik, de jóval szebb a hajam, egészségesebb, és egyenesebb. Alapavetően ez egy hajápolás, hajfeltöltés és mellékhatása az egyenesítés. Ajánlom, próbáld ki, mindenképp jobb lesz a hajad tőle.
2014. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tartós igen, 3 hónapot bír simán.
2014. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor azt hiszem fel is keresek egy fodrászt ezzel kapcsolatban!
2014. dec. 14. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!