Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a Das Gesunde Plus Haar...

Mik a Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Vannak esetleg olyan mellékhatások, amikre számíthat az ember ha ezt szedi?

2014. dec. 14. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy a B vitamin miatt nő az étvágy. Ha nem figyelsz oda, akkor hízhatsz, de nem követlenül ettől, hanem mert többször vagy éhes, és ha nem figyelsz oda többet, és esetleg kalóriadúsabbat ehetsz.
2014. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és esetleg bőr irritációt, kiütéseket tud okozni? Persze alapjáraton és nem a túladagolt mennyiség esetén.
2014. dec. 14. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Már 2 dobozon túl vagyok és a nagyobb étvágyon kívül semmi negatív.
2014. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem bazi nagy, fájó, gyulladt pattanásokkal lett tele az arcom meg a hátam. Klassz volt, pont ezt vártam tőle. :D

Nem gyanakodtam rá, csak mikor bőrgyógyásznál voltam, mondtam, hogy szedtem ilyen haj meg szépségvitamint is és ő mondta, hogy ja, akkor attól lehet.

Kiütéseket nem hiszem, hogy okozhat, kivéve, ha allergiás vagy valami összetevőre, de ha jól emlékszem, ennek a héja sem tartalmaz semmi olyat.

2014. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-4 dobozzal biztos beszedtem, semmi különöset nem tapasztaltam.
2014. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szóval éhség és pattanás veszély. Hát a hízás még csak,csak elkerülhető, ha odafigyelek hogy mennyit és mit eszem mikor nagyon éhes vagyok, de a pattanások már aggasztóbbak :S

Alapból rettenet pattanásos vagyok már kicsi korom óta. Még sajna az sem megoldás, hogy veszek krémeket, amiktől majd eltűnik, mert a krémek az én bőrömön sajna sosem segítettek :S

Na mindegy, ha eldurvulna a helyzet legfeljebb abbahagyom.

2014. dec. 15. 15:44
 7/9 anonim ***** válasza:
4. válaszoló, ezt nem mondod komolyan? Az utóbbi időben én is rettenetesen pattanásos lettem, és jobban belegondolva ez nagyjából abban az időben kezdődött, amikor elkezdtem szedni ezt a vitamint. Eddig nem is gondoltam, hogy a kettő között párhuzam vonható, azt hittem, hogy a bőrnek is jót tesz.
2014. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon pattanásos vagy inkább menj bőrgyógyászhoz és írass valami gyógyszert rá.
2014. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Haj-bor-korom vitamin,nekiáll kipucolni a bort ergo a zsirt/faggyút pattanasokon keresztül tudja csak eltávolítani,ne csodalkozzatok ha pattisak lesztek:) 1-2 hetet ki lehet bírni,utana meg ugyis kitakaritodik a szervezetetek
2016. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!