Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném vágatni a hajam,...

Le szeretném vágatni a hajam, szerintetek jól állna?

Figyelt kérdés

Bob stílusú hajat szeretnék magamnak vágatni csak félek, nem tudom hogy jól állna e...Szerintetek jól állna?


[link] Ebbe a hajba vagyok szerelmes. :(


[link]


Jelenleg ilyen a hajam, a fufru maradna a magas homlokom miatt.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat, szép napot mindenkinek!



2014. dec. 16. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Melyik vagy te?
2014. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jól fog állni a rövid is,bar fekete vagy. Tűzvörös szinűvel lennel igazan bombazo
2014. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
MIvel írtam is hogy a fufru maradna és csak 1 fufrus lány van a képen így szerintem elég érthető, de ha mégsem akkor az első oszlopba a középső lány.
2014. dec. 16. 15:26
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Én nem tudom m iaz a frufru, mindig hallom hogy frufru, de igazából sosem tudtam mi a fene az, szerintem még kimondani sem tudom rendesen.

Te vagy középen a bandzsa lány, nem? Emeld ki az arcod, mint a fehér nyulas csaj a mátrixban, nekem ez a kép ugrott be egyböl.

[link]


De ez csak akkor igaz, ha nem ilyen nagy lapátfüleid vannak.

2014. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy is nézem, neked nem lehet nagy homlokod... jól állna szerintem a haj amit akarsz, de frufru nélkül. A frufru nagyon "összenyomja" az arcod.
2014. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Fufruval nem álna jól? :(
2014. dec. 16. 17:30
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy bandzsa.Szerintem jól állna, de a frufrud söpörd oldalra, úgyis elég hosszú.Így gondoltam:

[link]

ezt a fajta félfrufrut ajánlják magas homlokhoz (bár szerintem a tiéd nem magas)


És ha szabad egy megjegyzés.Nagyon szép az arcod, de egy dögösebb hajszín kiemelné jobban, mivel fakó a bőröd és a hajszíned se túl élénk picit egybeolvad. de ez csak egy észrevétel:)

2014. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, utolsó válaszoló aranyos vagy :D milyen színre gondoltál? csoki barna volt eddig de kifakult.
2014. dec. 16. 18:21
 9/14 anonim ***** válasza:

:) [link] én megnézném a helyedben melyik színtől lesz élénkebb tónusú az arcom. Most így azt mondanám talán hogy élénk vörös (nem a mahagóni mert az nagyon ódivatú), vagy szőke. Most már egy csomó szőke árnyalat létezik szerencsére.A barna szerintem kicsit szürke, de ez persze csak az én ízlésvilágom:) nagyon barna bőrhöz mutat jól szvsz. Nekem se áll jól mert sápaszt:( és hogy őszinte legyek nincs időm se pénzem se kedvem 2 naponta szolizni:D


[link]

2014. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
volt már szőke hajam is de azzal úgy néztem ki mint valami vámpír :(
2014. dec. 16. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!