Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nivea straight & easy hajegyes...

Nivea straight & easy hajegyesítő sampont hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Se a Tescóban, se a Rossmannban nincs. Úgy általában véve a hajegyenesítő sapmonok is eltűntek (régen pl volt olyan is, hogy Sunsilk samponok), persze nyilván azért, mert nem sokat ér egyik se, viszont egy ilyen Niveára nagy szükségem lenne. Valaki, aki esetleg használ ilyet, légyszi ossza meg velem, hogy hol tudnék hozzájutni.

Nagyon köszönöm előre is!



2014. dec. 17. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem gyártják, szóval nem kapsz ilyet. Fodrászkellékesben találsz hasonló készítményeket.
2014. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kár... Köszi az infót!
2014. dec. 17. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Németországban még lehet kapni, de annyira nem nagy szám.
2014. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyen. Otthon maradt a hajvasalóm, én meg pár hétig nem vagyok otthon, és közben a hajam elkezdett idétlenül göndörödni. Ha jól állna, akkor nem foglalkoznék vele, de sajnos simítást igényelne. Egy hajvasalót meg nem akarok csak úgy venni, elég drága mulatság.
2014. dec. 17. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!