Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az AVON Care kakaóvajas...

Az AVON Care kakaóvajas testápolóját lehet arcra kenni? Van link is

Figyelt kérdés

csak, mert én szoktam mert eddig azt hittem, hogy arckrém. Szerintetek ez így egészséges a bőrre nézve vagy használjak inkább valamit amit tényleg arcbőrre készítettek?

[link]


2014. dec. 18. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
mondjuk ennek van arcra készített változata csak hát ez volt itthon és imádtam az illatát meg az állagát abba meg nem gondoltam bele, hogy esetleg nem arcra való
2014. dec. 18. 12:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapból tele van illatanyaggal ami nem tesz jót a bőrnek, arcnak meg különösen nem mivel az összetevők több mint a fele valami irritáló káros anyag... hát na, de az Avon már csak ilyen. Bioboltban jobb termékeket találnál. Kakaóvaj is akad.
2014. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2014. dec. 18. 19:13
 4/4 Timi179 ***** válasza:
semmi bajod nem lesz tőle, ha az acrodra kened!!! De nyílván egy arckrém célzottabb, mint egy testápoló!
2014. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!