Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki használ szódabikarbóna+alma...

Ki használ szódabikarbóna+almaecetes természetes hajmosási "receptet"?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam hogy milyen jó meg minden. Valaki aki kipróbálta írna véleményt, tapasztalatot? Anyukám szerint elég lenne ha sima sampont használnék és almaecettel öblíteném. Erről mit gondoltok?

2014. dec. 22. 16:48
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Anyukám mutatta nekem a receptet, mert nehezen találok jó sampont ami nem nehezítené el a hajam. Nem mellesleg károsítottam már szegényt eleget, és vissza szerettem volna venni ebből. Kipróbáltam... nem is tudom. Egy fecske ugyebár nem csinál nyarat. Ugyanarra képes, mint a sampon (tehát a zsírt például teljesen leszívja ) ilyen téren elégedett vagyok vele. Nekem az almaecetes öblítéssel akadt gondom, holott mindenhol ezt az öblítési módot olvasom. Nekem még sem vált be. A hajam egyáltalán nem lágy tapintású tőle és olyan fura az állaga főleg a töveknél...kicsit olyan,mintha zsíros lenne, de a nehéz értelemben. Reméltem választ kaphatok arra nálam miért van ez? Elég sokáig öblítem ki pedig a hajamból. Mindenesetre szerintem veszteni valód nincsen vele. Csak jobb lehet a hajad. Én a dm-ben szoktam venni sima sampont amiben nincsen tartósítószer, parfüm, se szilikon. Az is hatásos. Ki kell próbálni, neked hogyan reagál a hajad :D

2015. febr. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!