Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás elleni valami hatásos...

Pattanás elleni valami hatásos szer, estleg házi praktikák?

Figyelt kérdés
Pattanás, pattanás....tönkre tesz egyszerűen nem tudok már vele mit kezdeni, legyen szíves valaki, valamit ajánlani ami neki bevált, mindegy mennyi már nem számít az ár, csak legyen hatása, esetleg valami otthoni kiváló praktikát is szívesen olvasgatok, köszi!

2014. dec. 23. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Még valami, hatalmas piros gomok...azaz nem jön ki teljesen, és ez borít ki, mert ha ki jönne konnyebben kezelhető

enne mert hamarabb le is szaradna, ja és 18 éves vagyok 😣😣😣

2014. dec. 23. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is hasonló gondom volt, ráadásul a szokásos krémem is elfogyott, így nővéremtől lenyúltam egy kis hintőport(mindig akad nála pár doboz, mert van egy kislánya). Éjszakára az arcomra kentem és másnapra sokkal szebb lett a bőröm, pár napos használat után szinte teljesen eltűntek a pattanások. Megelőzésre is jó.
2014. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2014. dec. 24. 13:09
 4/4 anonim válasza:
Garnier szőlőmagolajos arctisztító, Essence mentolos arctisztító. Egy héten belül látható lesz az eredmény. Illetve ne egyél csokoládét, se chipset, semilyen túl fűszerezet ételt, táplálkozz egészségesen, igyál sok vízet. Van még egy trükköm, kend be vékony rétegben a pattanásos bőrfelületet fogkrémel( mentolossal) hagyd rajta kb 3percig majd (én ezt használom) egy fa tusfürdőből nyomj egy diónyit a markodba( mind1 milyen illatú csak Fa legyen) kend fel a fogkrémes cuccra , dolgozd össze hagyd rajta 3 percig, mosd le langyos vízzel, és ne feledd ezt minden reggel és este, de lehet délben is! Tiszta türülközőbe töröld az arcod és a kezed, mielött hozzákezdenèl az arc tisztításhoz, moss kezet alaposan!!!
2014. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!