Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb sapon/samponok?

Figyelt kérdés
Megmosom es mar masnap elkezd zsirosodni, mindent kiprobaltam, nektek mi valt be ez ellen? Body shopos sampon? Yves Rocher? Szodabikarbona almaecet kombo? Valamelyik egyszeru sampon? HELP nem birom mar ..

2014. dec. 23. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Kallos samponok váltak be. Nem mindig kapom azt amit a dobozon ígérnek, de sokkal lassabban zsírosodik a hajam, mint amikor még más sampont használtam.
2014. dec. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Balea coffeinest használok, ezzel heti egyszer elég mosnom. De egyébként is lassan zsírosodik a hajam, szóval nem biztos, hogy mérvadó a véleményem.
2014. dec. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hallottam szappanról ami hajmosásra való szóval szerintem vegyél olyat.

Nekem is nagyon könnyen zsírosodik a hajam és emiatt mindig egyre gyakrabban mosom és a hajam is ehez igazodik. Ha kicsit elhúzódik a hajmosás napokkal mindig akkor majd egy idő után hozzászokik a haj és csak pár naponként kell már csak hajatmosni.

Amúgy ha már látom hajmosás után 1-2 nappal később, hogy zsírosodik a hajam akkor száraz sampont szoktam használni ;)

2014. dec. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben vegyél professzionális sampont
2014. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Tony & Guy-t használok Kallos Latte hajpakolással. Nekem bevált a párosítás.
2014. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!