Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki növeszti jelenleg a haját?...

Ki növeszti jelenleg a haját? Milyen praktikákat használtok?

Figyelt kérdés
Kinek milyen hosszú a haja?
2014. dec. 25. 02:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát hagyom nőni. Megy az magától is.
2014. dec. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ki-be veszem a levegőt, meg időnként eszem, és így életben maradok. Körülbelül ez kell a hajnövesztéshez.

Vagy mire gondoltál, hogy húzni fogom, hogy gyorsabban jöjjön kifelé a fejemből?


Amúgy a derekamig ér. Körülbelül évente levágatok a végéből, hétköznap meg összetűzöm egy hajcsattal a fejem tetejére. Tűrhetően bevált.


Semmiféle praktika nem kell hozzá. Csak annyi, hogy lehetőleg ne vágasd le tarkopaszra, mert utána sok időbe kerül megnöveszteni.

2014. dec. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vegyél Haar Vital Komplex kapszulát a dm-ben.Nekem bevált.
2014. dec. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is használom a Das Gesunde Plus hajvitaminját, rendszeresen masszírozom a fejbőröm, ami serkenti a vérkeringést, argán olajas hajvégápolót használok, próbálom minimalizálni a hajvasalást (nekem már az is komoly előrelépés, ha nem naponta, hanem csak hetente vasalom, és természetesen az állapotán is meglátszik), hajmosás előtt kókuszolajas, mézes és tojásos hajpakolást használok. Rendszeresen vágatok belőle 1-1 centit.
2014. dec. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én hosszú szőke hajat szeretnék. először kb hónaljig érőt utána mellig/mell alá érőt, attól függ, hogy mennyire bírom. jelenleg kb vállig ér.

szedek hajvitamint, de inkább a hajápolásra fordítok nagyobb hangsúlyt, mert festve van és időnként borzasztóan törik. most is kb 2 cm-t le kellett vágni, mert a hajvégem már gumis volt.

2014. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak youtubon angolul ilyen témájú videók. Írd be h "Grow long hair fast"
2014. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mell alá ér úgy 5 centivel, használok hajbalzsamot, ritkán vasalom.
2014. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most derékig ér és csípőig szeretném :)Vállig érőről kezdtem el növeszteni egyébként, szóval már van rutinom a növesztésben. Nem vasalom, nem mosom gyakran, nem festem és szedek vitamint, nekem így nő a legtöbbet.
2014. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as, mennyi idő alatt nőtt meg ilyen hosszúra?

Én is válltól kezdtem márciusban, most lapockáig ér. Csípőig érő haj az álmom nekem is, de ha már derékig fog érni, azzal is boldog leszek, sosem volt még olyan hosszú. :)

Most, hogy emlékeztettetek, nekem is van még egy levél a das gesunde kapszulából, el is kezdtem újra a kúrát. Masszírozni én is szoktam, amikor eszembe jut, valamint én olajokat is szeretek a hajam végére kenni, hogy ápoljam.

2014. dec. 25. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából 5 éve növesztem, eredménytelenül. :D

Mindig is nagyon töredezett, ezért amennyit nőtt, azt le is kellett vágatni. Mióta abbahagytam a heti hét hajvasalást már jobb a helyzet, csak márciusban volt egy kis félreértés a fodrásszal és 5 centi helyett 15 lett levágva. Már nevetek rajta, de akkor sírtam. :D

Jobb is, hogy így alakult mert így csak az egészséges részek maradtak meg. A hajszárításról is lemondanék, csak anélkül meg úgy néz ki a hajam mint egy felmosórongy, összeáll tincsekbe ami elég hülyén néz ki. :)

Vitamint én is szedek és próbálom mindentől megóvni (erős szél és napsugárzás, meg ilyenek), hogy kevésbé roncsolódjanak a hajvégek, ezáltal kevesebbet is kell vágatni belőle. Meg tervezem, hogy veszek argánolajat, más praktikát nem fogok bevezetni.

Most a hátam közepéig ér a hajam, minimum derékig szeretném megnöveszteni, ha minden jól megy és ugyanolyan iramban nő mint eddig, akkor 2015 év végére már meg lesz. :)

(évi 2 hajvágást is beleszámolva)

2014. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!