Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha pöttyös a lábam?

Mit tegyek, ha pöttyös a lábam?

Figyelt kérdés
Epilálás után nagyon pöttyös a lábszáram és a combom, mert érzékeny a bőröm, de kénytelen vagyok ezt a szőrtelenítési módot alkalmazni. A testápolón kívül tudnátok valamilyen krémet ajánlani, ami enyhíti a tüneteket?

2014. dec. 25. 12:00
 1/8 anonim válasza:
Nekem csak az segített, hogy azonnal megmostam sima tusfürdővel, jól leöblítettem, szárazra töröltem és kész. De ha nem csináltam semmit, pár óra múlva magától elmúlt. Ha mindenáron kenni akarod, vegyél teafa olajat. Itt egy link mi mindenre jó: [link]
2014. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
- csak :)
2014. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. dec. 26. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Bőrfertőtlenítőt használsz? Mert ha nem akkor nem csoda ha pöttyös.
2014. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy testápolót nem szabad használni epilálás után, max aloe vera gélt vagy kamillát vagy valami egyéb természetes cuccot, ami hidratál (de nem olaj).
2014. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Epilálás után tonikozni szoktam, azzal fertőtlenítem és esténként használok testápolót. De az miért nem jó? Eltömíti a pólusokat vagy miért? Azt hittem, az is nyugtatja...
2014. dec. 26. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Használj kamillás testápolót. A kamilla gyulladás csökkentő és nyugtatja a bőrt.
2015. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen :)
2015. jan. 5. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!