Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olajos tetűírtóval bekentem a...

Olajos tetűírtóval bekentem a hajamat, és nem jön ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába mosom samponnal, vízzel, bármivel, szódabikarbónás vízzel is próbálkoztam már és nem tudom mit tegyek. A hajam teljese össze van ragadva tőle.

2014. dec. 25. 19:17
 1/2 anonim válasza:
Lejön az, csak sokáig kell mosnod. Nekem, még gyermekkoromban volt tetves a hajam, az egész osztállyal egyetemben, és legalább 1,5 órát hajoltam a kád fölé, míg tiszta lett. Az átlagnál picivel melegebb vízzel mossad, és a szódabikarbónát úgy használd, hogy fél liter vízbe tegyél 2 evőkanállal, ha hosszú a hajad 1 liter és 4 evőkanál szódabikarbóna, ezt is úgy, hogy két samponos mosás között. (Lassan csurgatod a hajadra, a másik kezeddel mintha masszíroznád.)
2014. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hagyd rajta egy picit sampont. nem adtak hozzá egy spec. sampont, amit utána kell rátenni? szoktak adni, azzal könnyebben ki lehet mosni. vagy próbáld meg néhányszor jól bedörzsölni a fejbőrbe, aztán leöblíteni..sajnos ezekkel az olajos cuccokkal mindig ez a baj.
2015. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!