Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált drogériás termékek...

Bevált drogériás termékek pattanásos bőrre? Kinek mik váltak be?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Teafa olaj.
2014. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

garnieres krém pattanásos bőrre + micellás vízzel mosom reggel, este

csodát nem tett, de látható javulást okozott

2014. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a teafaolaj zsíros bőrre is javallott ? csak mert azt olvasom most,h száraz bőrre inkább, mert ugye olaj..



Nem írtam a kérdésben,h zsíros ,pattanásos bőrre..

2014. dec. 26. 14:50
 4/4 anonim válasza:
Sokféle "csodatrutyit" próbáltam, de nemrég elkezdtem használni a Manna ében arctisztító szappant és eddig meg kell, hogy mondjam, csak jót tudok mondani. Persze ez sem tünteti el teljesen a pattanásokat, de látható, érezhető az eredménye. A bőröm már nem olyan zsíros, mint volt. Egyébként én ezután már mindenképp olyan terméket fogok választani, ami természetes alapanyagokat tartalmaz, az ilyen vegyszeres dolgok valószínűleg nem jók az arcomra.
2014. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!