Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (CSAJOK! ) Milyen szőrtelenitő...

(CSAJOK! ) Milyen szőrtelenitő krémet tudtok ajánlani (viszonylag olcsón) ami a bajusz eltávolítására alkalmas?

Figyelt kérdés
Vastagszálú, sötét barna hajam és szőrzetem van ami egy rohadt nagy átok. :D Kb. 2-3 naponta szedek szemöldököt. Mindegy is! A lényeg az hogy gyantát,borotvát nem használok mert tinédzser vagyok. ( mondjuk ez elég hülye indok :DD ) Szőrtelenitő krémet alkalmazok a lábamra és a hónaljamra. Tehát olyan krémet keresek ami arcbőrre is használható. Egyik külföldi Youtube gurunál láttam ilyet hogy pár percig rajta hagyta magán az a kenceficét aztán meg leszedte. :D Kérlek segítsetek!
2014. dec. 27. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Arcra ne hasznalj szorzelenito kremet, mivel a hatasa kb a borotvaeval egyezik meg. Vannak arcra valo pici gyantacsikok, en azt javasolnam.
2014. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arcra krémet nem szabad, ugyanaz mintha borotválnád. Igazából lábra is jó nagy hülyeség, ennél még a borotva is sokkal jobb és kevésbé káros a bőrre/szervezetre... na meg a környezetre is káros. Meleggyanta kb 300 ft, könnyedén kiszedi a bajuszt. De akár csipesszel is megoldható fél perc alatt.
2014. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
suzőrteelnítő krémet NE használj sehova se! szerinted miért tudja lemarni a szőrt? azért mert tele van ártalmas vegyszerekkel! használj inkább meleggyantát
2014. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"gyantát,borotvát nem használok mert tinédzser vagyok"

???????????????????????

nyugodtan használhatsz gyantát! (meg borotvát is, bár én azt nem javaslom)

2014. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!