Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendeltem 1 hajfestéket a...

Rendeltem 1 hajfestéket a nettöl de nem igazán tudom hogyan kell felhasználni tudnátok 1 leírást adni hogyan is használjam fel?

Figyelt kérdés

a festék:

[link]



2014. dec. 27. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem van görgő az egereden, és ha megtudtad rendelni, akkor biztos tudsz annyit angolul is.

Görgess lejjebb, és keres a "How to use" feliratot.

2014. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Each box content:

1 bottle of developer cream 15% (50ml)

1 tube of color D-Cash (50g)


How to use:

1. Select the desired DCASH Color.

2. Carry out sensitivity test 24 hours before coloring(Mentioned on Every box).

3. Wash hair before coloring.

4. Premix the color cream with the equal amount of peroxide thoroughly. ( The two tubes together.)

5. Apply premix with brush on hair section by section.

6. Leave premix on hair for 20-40 minutes.

7. Rinse hair thoroughly.


Remark: Depending on your individual hair types.

Not suitable for people with dark hair.


Note: Do not use to dye eyelashes and eyebrows or for a use other than hair color. Do not use if your hair has been colored with henna or with a progressive staining.

2014. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen ezt énis megtaláltam de én németül tanultam és igaz hogy a google a barátod de angolul nemtud az tuti
2014. dec. 27. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Összekevered, felviszed a hajra ahogy egy hajfestéket szokás, 20-40 percig hagyod, majd kimosod.
2014. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. pont moss hajat mielőtt bfeseted, valószínű az akar lenni, hogy vizezd be előtte. Keverd be a cuccost, kend fel, hagyd rajta 20-40 percig, majd mosd ki.
2014. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megjegyzem ezek a festékek csak akkor fogják be a hajad a képen látható erősségben, ha le van szívatva, vagy már előtte hidrogén szőke voltál.
2014. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!