Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Boykás frizura és arc szőrzet?

Boykás frizura és arc szőrzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hasonló fejformám van mint a vitathatatlan III-ban (a többiben is talán) Yurij Boykának. Nektek ez mennyire jön be? Főképp lányok véleménye érdekel de írhat más is. Ha van rá lehetőség írjátok le hogy fiúk vagytok vagy lányok és hogy mit gondoltok arról a hajról és arcszőrzetről egyben. Ha van köztetek fodrász ennek a stilusnak van neve? Illetve gondoltam rá hogy hátul meghagyom a hajam mert nem akarom így teljesen körbevágni hanem oldalt teljesen ilyen borostásra és középen meg viszonylag kicsire. Mit gondoltok erről? Melyik a jobb? Van vagy 10 kérdés köszi annak aki megválaszol legalább egyet. :D

2014. dec. 28. 01:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva nagyon furcsán fogalmaztam senki ne kössön bele légyszives.
2014. dec. 28. 01:55
 2/9 anonim ***** válasza:
A frizura jó az bejön de az az arcszorzet az kiborító... Legalábbis nekem 21/L
2014. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És az úgy még elviselhető ha hátul nem vágom le csak oldalt?
2014. dec. 28. 02:15
 4/9 supra01 ***** válasza:
Linkelni tudsz képet? Én nem ismerem a fickót és a neten vagy 10 féle hajjal szerepel :D
2014. dec. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire gondoltam. Esetleg annyi változtatással hogy én lehet zselézném (megszokás), illetve nekem hátul nem lenne levágva kicsire.

2014. dec. 28. 13:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tetszik se a pasi, se a haja, se az arcszőrzete.


25N

2014. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejön.

21/L

2014. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 supra01 ***** válasza:

Szia! A haj szerintem így jó, és ne növeszd meg hátul!

Ez a körszakáll keveseknek áll jól, próbáld ki és ha nem akkor leborotválod.

2014. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a pasi nekem a number 1

Ha meglátnák egy hasonló pasit nem menekülne.

2015. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!