Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 evesen erdemes elkezdenem...

16 evesen erdemes elkezdenem az arcapolast?

Figyelt kérdés
eddig nem torodtem borommel,nem mostam rendszeresen,nem kremeztem..... olyan oregnek latszik a borom meg logosnak ez lehet attol mert nem torodtem vele vagy genektol? tanacsokat szeretnek hogy segithetnek ezen :)

#bor #arc #arpakolas
2014. dec. 28. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! Én is korodbeli vagyok, és ha bár alapjáraton nincs semmi baj a bőrömmel mégis fontosnak tartom ápolni... Inkább zsíros a bőröm, de ilyenkor télen nekem is száraz, és kenegetem... Most télen lett csak ilyen a bőröd? Mert ha igen akkor valószinűleg csak a hideg írritálja. Ha nem akkor igen akár a géneknek is lehet hozzá köze. Én azt ajánlom, hogy kérdezz meg egy kozmetikust, ő majd valószínűleg többet tud segíteni.
2014. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!