Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon volt/van egy bor...

Az arcomon volt/van egy bor alattni nagy pattanas amit ki akartam nyomni, csakhogy csomas kozbe bőr alat ment szellyel a pattanas igy most az egesz arcom fel van dagadva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
es bor alatt erzek egy Meg nagyobb csomot erzek. Mit tegyek hogy a csomo eltunjon es a duzadas es a gyulladas lemenjen? Elore is koszonom :)

#pattanás #bőr alatti pattanas
2014. dec. 29. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ne piszkáld
2014. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakember - lehet, hogy bőrgyógyász kellene, már nem is kozmetikus.
2014. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mielőbb keress fel egy bőrgyógyászt, mert ez így leírás alapján betokosodott és begyulladt. Arra antibiotikum kell és el kell távolítani a tokját is, különben újra fog telítődni mindig. Ha tényleg fel van dagadva az arcod, akkor még ma menj orvoshoz (ha még nem tetted), elvileg munkanap van, nem ügyeleti rend - de akár ügyeletre is nyugodtan.
2014. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 oliveroliver válasza:

Valakinek meg segithet :

Rajottem hogy nincs szukseg ilyen estben sem gyogyszerre vagy orvos szakemberre.

Te is megtudod oldani a helyzetet. Meditacioval.Eloszor is lelegezz,nyugodj meg es utana ami lenyeges hogy magadban koncentralj arra hogy befogadd a gyogyito es tisztito fenyt . Es olyan egyszeru mondatokat tudatosits magadban melyek neked termeszetesen jonnek es tiszta egeszseges bort eredmenyeznek.

Lelegezz melyeket es engedd el magad ,nyugodj meg.

Fontos, hogy minden amit teremteni szeretnel akkor termted meg ha utana tisztan ,kilelegzessel elmondod magadban vagy hangosan hogy Legyen Igy.

Ilyen egszeru, nincs szukseg orvosra.

Nekem ugy felvolt dagadva hogy ugy neytem ki mint egy Avatar, mivel a ket szemem kozott volt szoval durva.

Masnapra bisszaalt az eredeti arcom es csodalatosa szinte teljesen visszahuzodott a gyulladas.

Ha valaki szeretne meg tobb segitseget csak szoljon es mikor tudok valaszolok.

Oliver

2016. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!