Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasos zsiros borre mit...

Pattanasos zsiros borre mit tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés
mar 19 elmultam megis sok a pattanasom es a bororm is nagyon zsiros.olvastam mar egy csomo praktikat de en valojaban a tapasztalatokra lennek kivancsi.Ti milyen kremet hasznaltatok ?vagy van erre valami hormonalis gyogyszer???Sot fogamzasgatlot is szedek megse multak el tole....
2010. febr. 4. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Roaccutan gyógyszert szedtem már 2x is, mindig bevált. Bőrgyógyász írta fel.
2010. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve kiegészíteném azzal, hogy 16 évesen szedtem először akkor nagyon csúnya volt az arcom, 4-5-6 hónapig kellett szednem, de teljesen szép lett. És 20 évesen megint kértem, akkor nem volt nagyon sok patti, de gondoltam megéri, 2-3 hónapig elég volt szednem és kisebb dózisba is. Elég erős gyógyszer amúgy és általában őszi-téli hónapokban kell szedni, mert fényérzékeny, szóval napot kerülni kell.
2010. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jo es van olyan jo,hatasos krem vagy gyogyszer amit kiadnak recept nelkul???
2010. febr. 4. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Vichy normaderm, én ezt használom, az arctisztítót és az arckrémet is, nekem nagyon bevált szép a bőröm tőle.

Drágább kategória, de sokáig elég, úgyhogy én ezt ajánlom :)

22L

2010. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem pl Garnier pure-om van (borradiros gel)...hat nem sokat er...megmosom az arcomat szappannal,utana hasznalom a borradirt,utana tonikot....20perc mulva tiszta zsiros az arcom...miert van???mi a fenet csinaljak????
2010. febr. 4. 22:55
 6/6 anonim válasza:
nekem is zsiros es pattanasos borom van,rengeteg mindent kiprobaltam.voltam borgyogyasznal de nem nagyon akar gyogyszert felirni.most kaptam egy Skinoren nevu kremet es ugylatom hasznos,kevesbebbe zsirosodik tole a borom es nagy pattanasaim mar nincsenek csak hegek...:(
2010. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!