Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alfaparf lisse design keratin...

Alfaparf lisse design keratin therapy kezeléssel volt valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Én 1 hete voltam csináltatni, bár ne tettem volna, csak pénz kidobás volt.

Már menet közben láttam, hogy a színe rendesen vagy 2-3 árnyalattal kivilágosodott, de ilyen foltokban és a töve meg olyan, mintha le lenne konkrétan 3 cm nőve. Jó, ez még elfogadható, úgyis nemsokára megyek festetni, de a leggázabb az, hogy ma mostam meg 1 hét után, még vettem is hozzá való sampont, balzsamot, hátha még tartósabb is lesz a hatás és semmi... Mintha teljesen kijött volna a hajamból a beleégetett keratin és ráadásul még lett egy ilyen hülye választék is a hajam elején (mintha valami forgó lenne, így szétválik kb 3 cm-t), akárhogy fésülöm, mindig visszaugrik. Na, ezt magyarázza meg valaki, hogy ez mitől van és mit lehetne ellene tenni, mert így nem igazán tudok normális frizurát csinálni. Meg szerettem volna csinálni a frizurámat, hogy elől magasabbra felcsatolom, de ott azon a bizonyos ponton szétnyílik. Most extra hajlakkal fújjam át, hogy ne nyíljon szét? Mi lehet az oka ennek? Valamit a fodrász ronthatott el, ahogy égette bele a keratint vasalóval, megtörhetett ott valamit? Másra nem tudok gondolni :(



2014. dec. 30. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs sok hajam, de nagyon vastagszálú, tehát dúsnak tűnik és nehezen kezelhető. Ha csak simán megszárítottam régebben akkor is úgy néztem ki, mint akibe villám csapott, thát tragédia. Először májusban voltam ilyen kezelésen, maga a keratin 6000ft-ba került, (+mosás,szárítás 1600) és gyönyörű szép lett a hajam ,mindenki el volt tőle ájulva. Viszont az első mosás után szinte ugyanolyan volt mint azelőtt. Aztán elkezdtem használni az alfaparf keratin therapy sampont, balzsmot, és nagyon sokat puhult a hajam. Rájöttem, hogy nem is a keratin használt, hanem a sampon, mivel vasalnom ugyanugy kell, de utána nagyon puha lesz, és teljesen egyenes. Szerintem sampon, balzsam használatával, keratin nélkül is ilyen lenne. Aztán októberben csináltattam "tartós keratint" ami a fodrászom elmondása szerint még egy 0. lépést tartalmaz, amitől állítólag nem 3 hónap, hanem fél év lesz a kezelés tartóssága. Ez összesen mosás, szárítással együtt 12000Ft-ba került, vettem hozzá ismét sampont,balzsamot. A hajam hajmosás után még mindig hullámos, és durva tapintású, bár inkább csak a fejem vonalában, mivel oda nem kerül balzsam. A hajam vége nagyon puha, de vasalnom így is muszáj. A sampon nagyon jó lenne viszont rettentően korpásodik tőle a hajam már mosás után 1-2 nappal. Ezelőtt sosem voltam korpás, tehát tuti a sampon hatása.
2014. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Brasil Cacauval lett csinálva a hajegyenesítés. Több, mint egy jónapja.

Előtte brutálisan göndör és dús volt . Mikor megcsinálták akkor szép volt aztán megmostam, magamnak szárítottam és vagy nem jól csináltam vagy nem tudom, ugyan olyan dús volt... megint megmostan, anyukám megmutatta, hogy hogy kell fésüvel normálisan beszárítani és nem mondom, hogy olyan mintha vasalva lenne, de 1000szer jobb.

Este megmosom, megszárítom akkor még száll hiába teszek rá olajat, de reggelre sokkal "laposabb". és nem hozzá való sampont, balzsamot használok hanem Pantene-t.

2014. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
1 év alatt 3* voltam, de mindig csak azért, mert a göndörségen, vagy hogy épp esőtől begöndörödött a vasalt hajam, mérgemben mentem el egyenesittetni, lisse design keratin therapyval. először jónak tűnt, vagyis egy ideig, pár hétig jó volt. nekem is nagyon kivilágosodott a hajam, de ezt mondta is a fodrász, hogy így lesz. amugy tönkreteszi a hajat rendesen.. az enyém nyúlik tőle, és elmondhatatlanul törik... na meg olyan száraz mint még soha.. közben 1-2* festettem is (barnára), gondolom az sem tett jót neki, de azért durva.. most várhatok pár évet, mire az egész lenő és egészséges lesz
2014. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem abszolút nem tesz jót a hajnak, ma mondta az egyik ismerősöm, hogy ő 2-szer csináltatta meg 4 hónap alatt, de azt mondta, hogy soha többet nem, mert nagyon törik a haja. Mondjuk nekem alapból 5 cm törik a végéből, azt hittem, ha megcsináltatom, akkor szép lesz. Igen, az a rész szép is, meg úgy puhább, ami egészséges, de a megtört 5 cm még jobban meg lett törve, mint aki a gyertya fölé hajolt és megperkelte. Sajnos muszáj lesz levágatnom a törött részt. Itt már csak az olló segíthet sajnos, pedig már mindent kipróbáltam az 500 Ft-os terméktől a 12 ezer Ft-osig mindent, és semmi sem segít. Max. puhít, de ami már elhalt, azt nem fogja visszaépíteni. Pedig már olyan szép hosszú, de kénytelen leszek vágatni, mert már irtózom a látványától is, főleg, hogy tépett, így még csúnyább, mert olyan, mintha már a fele hajamtól törne és csak felül szép az 50 cm-ből 10 cm kb. Így meg, hogy foltos a színe, egyenesen kivagyok. Már alig várom, hogy menjek festetni, meg vágatni.
2014. dec. 30. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:

igen ezzel sajnos énis így vagyok :(

(elso valaszolo)

2014. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

3-mas vagyok

ja, én is vágatgatom folyamatosan,muszáj.. növesztettem egyébként ahogy csak tudtam, de ez tönkrevágta.. már így is 30 centivel rövidebb a vágások miatt, mint volt..

és most is többet kellett volna már vágni, mint amennyit vágattam a végéből, de van amiből nem engedek.. ronda, de próbálom ellensúlyozni a látszatot, 1-2 ápolóval, hogy ne legyen olyan ronda....

de van egy hossz, amiből már nem engedek, szerintem ez érthető

már 9 hónapja növesztem le, de ha őszinték vagyunk, kb ezt az azóta nőtt 10-en egypár centit kéne meghagynom, ha egészséges hajat akarnék :( de azt nem bírnám ki, így csak szenvedek vele míg le nem nő

2014. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a lisse desing-os hajsimítás, puha lett tőle a hajam, nem göndörödik be a párás, esős időben. Kb. 3-4 hónapig tartott a hatása, most csináltattam meg másodszor. A hajam kevésbé száraz, és nem vettem észre, hogy jobban töredezne tőle.

Nekem színezve van a hajam, azt mindig leszedi róla, de utána egyből be lehet festeni.

2015. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alfaparfról tudok csak véleményt: Nekem nagyon jót tett a hajamnak!! Göndör és kefe hajam van sajnos genetikailag (na meg vasaltam is) és ettől csak dicsérték! Én sem tudok róla rosszat mondani, nekem mondjuk nem 3, de kb másfél, két hónapig maradt egyenes és puha a hajam, utána erősen visszagöndörödött és vesztett a puhaságából, de a fénye megmaradt :) bátran vágjon bele bárki :) ja és világosabb lesz tőle a haj, ez tény!!! Én mondjuk nem bántam, hibából lett sötétebb...


L/24

2017. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!