Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az otthoni használatra gyártot...

Az otthoni használatra gyártott villanófényes szörtelenítő gépek pl philips, babyliss tényleg tartósan használnak? Megérnek 80-100 ezret? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Philips Lumea gépem van, és megérte.

A nyár végén vettem, akkor használtam becsülettel (bár voltak kisebb kilengések), de most év végén egyáltalán nem volt rá időm, de így sem nőtt vissza a szőr.

Rendkívül sok és erős szőröm volt, nagyon gyorsan nőtt, most kb. pár szál az egész. Bár vannak olyan területek, ahol nem olyan látványos a változás, pl. a sípcsontom vonalában (nem értem, miért:D).

Nem akarok regényt írni, mert nem tudom, mire vagy kíváncsi, szóval inkább kérdezz nyugodtan.

2015. jan. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) hát nekem is az a baj, hogy alapjáraton pl a karomon is szőke szőrök voltak, de zavart ezért borotváltam..ott nem is sötétült meg csak megvastagodott kicsit de pl a karomon nagyon lassan nő, viszont a lábamon, főleg a lábszáramon illetve a hónaljamon eléggé megvastagodott..elég nehezen szánom el magam epillálásra v gyantára mert nehezen viselem utána még csomó ideig fáj..azt olvastam, h ezek a gépek inkább a vastagabb szőröket pusztítják..szerinted az én problémámra megfelelő lenne?
2015. febr. 1. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
A vastagabb szőr jobban reagál a kezelésre, az tény, bár szerintem minden szőrön hat :)
2015. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!