Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves fiú vagyok. És egyfajt...

Aramnd kérdése:

15 éves fiú vagyok. És egyfajta hosszú hajat szeretnék, amely egyfajta rocker féle haj. Ezt hogyan tudom felgyorsítani?

Figyelt kérdés
És a hosszú hajú rockereknél észrevettem néhánynál.Hogy mintha be lenne zselézve,és olyan egyenesnek néz ki.És mintha fürtökbe lenne szedve.Azt mivel lehet elérni?
2015. jan. 2. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A hajnövekedés genetika, nem gyorsítható. Kb havi másfél centit nő. Az egyenes fürtök alatt nem tudom mit értesz, kép?
2015. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ahhoz sok hajra van szükség, tehát azon kívül, hogy növeszted, számít, hogy ne vékony szálú pár szálas hajad legyen. Hajwaxolják, majd hajsütővel kihúzzák, gondolom erre gondolsz. Így már nem is olyan férfiasan hangzik....
2015. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mármint hajegyenesítő, előtte megmosott és hajwaxolt haj.
2015. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!