Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak a babahajammal?

Mit csinaljak a babahajammal?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok es meg mindig van elol babahajam. Nem tudok vele mit kezdeni, mert mindenhogy latszik es mar elegem van beloluk... Van vmi modszer ra?
2015. jan. 3. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a babahajjal.Fogj egy tiszta fogkefet fujd be hajlakkal es simitsd hatra a babahajakat.Nezegess youtuboa videokat (baby hair)
2015. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"17 eves lany vagyok es meg mindig van elol babahajam." Ez korhoz kötött? Örülj neki hogy van babahajad, az azt jelenti hogy nő új hajad is, ami később hosszú lesz. Érdekes lenne ha nem nőne új hajad, mert egy idő után akkor megkopaszodnál...
2015. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nonek, pont ez az idegesito benne.
2015. jan. 4. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!