Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hónaljamra...

Mit használjak a hónaljamra izzadás ellen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. 52 kg, 165cm.

2 éve küzködöm hónaljizzadással. Tudom, serdülőkor..

De kezdem elveszteni 2 év után a türelmemet..

Ezernyi dezodort, és golyóst kipróbáltam már. Úgy is, hogy csak a dezodor, vagy csak a golyós. Vagy a golyóst alulra rá a dezodort,mvagy fordítva, esetleg dezodor, golyós, dezodor.

De sehogy nem jó.

Izzadok, és nem csak akkor mint a 'normális' emberek azaz mikor izgulok. Mikor egy tök egyszerű órám van (pl. rajz) ott is.

Tök nyugodt vagyok, és mégis.

Van, mikor büdös is.

Imádom a színeket..nem vehetek fel egy színes hosszuujjút, mert átüt a folt, és visszataszítóan néz ki..

Emellett velem született adottság a kezem izzadása is. Az is mindig izzad.

De ez annyira nem érdekel, hisz ez csak víz, nem büdös, meg semmi.

Segítsetek, mit tehetnék?

Mielőtt belétem a serdülő korba, semmi nem volt.

A barátnőimnél nincs semmi ilyen..

Már tényleg idegesít így 2 év után.

Nektek is volt ilyen? Meddig tartott? Mit tettetek ellene?



2015. jan. 6. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj!!! Ezer millio dolgot próbáltam nekem nem vlt be semmi csakis a frissen facsart citromlé! Ha érdekel a praktika irj privit leirok mindent!
2015. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én télen izzadtam mindig, és éreztem ahogy végigfolyik a hátamon a víz a több réteg ruha alatt. Azzal tudtam leküzdeni, hogy mindig eltereltem a gondolataimat, éd arra gondoltam milyen hideg van kint. Amúgy nekem a garnier golyós dezodorai használtak. Hagyják lélegezni a bőrt, és jó illatuk van. Szerintem egy próbát megét :)
2015. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár éve pont ugyanezzel a problémával küzdöttem. Nekem a legjobban bevállt termék az Amway oldalról rendelt dezodor volt. A golyósat, a sprayt, és a krémeset is használtam. Nagyon meg voltam vele elégedve. Elsőre az illata kicsit furcsa volt, főleg hogy még délután is érezni lehetett, de jó volt, mert elnyomta az izzadság szagát is. Most nem tudom mennyibe kerül, de nem az olcsó kategóriába van, viszont az árát megéri.
2015. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia saját tapasztalat: Amióta az eszem tudom ezzel a problémával küzdöttem, nekem nem csak a hónaljam hanem a lábam is, ha idegesebb voltam a hasam és a hátam is, én a gyógyszertárban vettem, két fajta van én a naturlandosra ( Solutio antisudorica FoNo VII. Naturland )allergiás vagyok, az 700ft van egy másik amit reklámoznak is az idros a spray 3000 ft, de 5 napig hat. Mind kettő hatékony.
2015. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!