Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi festi a haját? Ciki ez...

Férfi festi a haját? Ciki ez vagy divatos is lehet? és nyugaton? (röviden lejjebb)

Figyelt kérdés

ciki lenne-e ha egy fiu/férfi festené a haját?


pl ha valaki 20-30 évesen ősz vagy őszes hajú, de ez az önbeszületését is alább viszi akkor elmenne e hogy festi a haját??


és nyugatabbra divatos-e? mert hallottam, hogy pl híres színészek festik a hajukat, de nem csak a filmszerepért, hanem amúgy is, pl Ian Somerhalder (Vámpír Naplók), Steven Segal is aki 60 akárháby évesen nem lehet alapból tökre fekete hajú :)


de azt is hallottam hogy hétköznapibb férfiak is festenek hajat nyugaton, pl, tanárok, irodai vezetők, üzletemberek??


hogyan van ez??


köszi



2015. jan. 7. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok férfi festeti a haját, idősebbek és fiatalok ugyanúgy. Akár őszülés miatt, akár más hajszín miatt. Szerintem ezzel nincs semmi probléma. Miért lenne ciki?
2015. jan. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja.

Egyáltalán nem ciki.

2015. jan. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én csak abban az esetben tartom elfogadhatónak, ha valaki nagyon fiatalon erősen őszülni kezd. akkor is csak úgy, ha természetes hatású és az eredeti hajszínéhez hasonló. pl. egy szőke szeplős férfi, ne festesse feketére a haját. amúgy minimális őszülés még jól is nézhet ki, sármos lehet.
2015. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan festik a hajukat, nem csak nyugaton meg filmekben hanem Magyarországon is...
2015. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha őszülés elfedése miatt van,akkor a festés/fedő színezés teljesen alap.

segálnak meg beültetése is volt rendesen.

nézd meg az első filmjében a nicoban,elől és a fejtetőn már rendesen kopaszodott,pár év múlva meg már drakula haja lett.

[link]

[link]

teljesen más,mélyebb és full szabályos a hajvonal.

2015. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem amíg természetes hatást kelt és nincs lenövés, magyarán nem látszik, hogy festve van, addig nem ciki, viszont ha már lenövés van, akár ősz, akár más hajszín, az viszont gáz.


hollywoodi sztárok haját kár példaként felhozni, mert ők akár hetente csinálhatnak tőfestést fodrásznál, a legkímélőbb hajfestékből, viszont Magyarországon nem jellemző, hogy valaki hetente járjon fodrászhoz, vagy hogy egy férfi fodrásznál festessen, otthon dobozos hajfestékkel pedig egyrészt szétroncsolja a saját haját, másrészt nem is lehet olyan eredményt elérni.


de a kérdésedre a válasz még egyszer röviden: nem, amíg nem látszik, hogy festett haj.

2015. jan. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!