Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajba szőke tincs,...

Vörös hajba szőke tincs, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy jelenleg festett vörös hajam van (pirosas tónus) és szeretnék alulra szőke tincseket, csak nem tudom mivel tudnám leszívatni a hajam, nem szeretném, hogy nagyon roncsolja...a syoss lighteners termékről eddig sok jó dolgot olvastam. Esetleg valaki használta már ezt a terméket vörös hajon?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jan. 7. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Vörösből szőkét igen nehéz, ahhoz szőkítőporral kell szőkíteni aztán festeni hogy ne sárga legyen.
2015. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

én inkább ilyenre gondoltam :D

2015. jan. 7. 21:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Az 1.-nek köszönöm a választ.
2015. jan. 7. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] ez pl sztem nagyon jól néz ki :)) meg úgy alapjában is jó a szőkés vöröses :D
2015. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szőkítőporral lehet, de előfordulhat, hogy elsőre nem fog sikerülni, mert nagyon ragaszkodóak ezek a pigmentek.

Ha megvan a kellő világos hajalap, akkor be kell színezni, ezzel adod meg az árnyalatot, a tulajdonképpeni színt a hajnak.

Baj akkor lesz, ha a piros festéked ereszt mosáskor, mert akkor bizony befogja a szőkét és rózsaszínes lesz mindig. Utánfestéskor is teljesen el kell különíteni a két területet, szintén azért, nehogy elszínezzék egymást.

2015. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5. ez nagyon állat :D

6. köszönöm a választ, hasznos volt :)

mindkettőtöknek megy a zöld pacsi :)

2015. jan. 10. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!