Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az hogy valakinek...

Mitől van az hogy valakinek lassan vagy gyorsan nő a haja? Ez valami betegség hogy nekem ilyen lassan?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és soha nem nőtt meg a fenekemig a hajam, pedig amikor tehetem vágatok belőle kicsit hogy felfrissüljön. Egyik ismerősöm levágatta, az álláig ért és most a melle aljáig ér. Nyár előtt vágatta és mostanra nőtt meg. Pedig egyáltalán nem eszik gyümölcsöket, keveset is eszik és gyors kajákat. Tornázni nem tornázik mert nagyon sovány. És keveset is iszik, semmi bogyót nem szed.


Sőt az utóbbi 2 évben szinte semmit nem nőtt a hajam. Ja és azt elfelejtettem hogy a hajam mindig csak a mellem föléig ér, soha nem nő lejjebb :( ez őrület.Nem értem. Pedig tornázok is, gyümölcsöt is eszek.

Soha nem akartam póthajat de be fog következni.


2015. jan. 8. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:

- genetika

- töredezettség (túl sok mosás, vasalás, vitamin hiány, nem jól levágott hajvég)

2015. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vasalom, a fodrásznak meg nem mondhatom hogy normálisan vágd le, gondolom tudja hogy kell, vitamint szedek, 3 naponta mosom, muszáj mert nagyon zsírosodik
2015. jan. 8. 11:17
 3/8 manó1235 ***** válasza:
Attól is függ hogy milyen a hajad minősége. Nekem például vékony szálú és töredezésre hajlamos tavaly mégis elértem a majdnem derékig érő verziót csak levágattam most az államig ér szval növesztgetem. Nyáron gyorsabban nő mivel több napfényt kap, igen belülről fontos táplálni. Télen meg midnig vegyél sapkát ha 0 fok körül van az idő. Ne legyél hiú.. hogy " jaj gáz a sapka szétmegy a hajam" mert ha a hajhagymáid kifáznak megkopaszodsz. Sokan itt rontják el, a póthaj sztem gusztustalan. Próbáld ki a ricinus olajat nekem segített annó, lehet én is bele vágok megint. Igaz nekem is nagyon hamar zsírosodik a hajam, de elviseltem/ elviselem. 21/L
2015. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem is vékony szálú és töredezett :/ sapkát mindig hordtam, nem vagyok hiú :)
2015. jan. 8. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:
A hajad neked is nő, csak letöredezik a vége, vagy ha gyakran jársz fodrászhoz akkor ő levágja azt ami nőtt. Én kb csak 2 évente vágok rendesen hajat, szóval könnyen megnő. Ha töredezést látok akkor persze levágom magamnak... de csak azt a pár millimétert, semmi többet. Fodrász például alapból centiket szokott vágni... ami nem előnyös ha növeszted.
2015. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell fodrászhoz járni. Ilyen egyszerű. Attól h vágatsz a végéből vágatsz attól nem nő jobban a hajad. Én szedek biovanne plust van akinek segít van akinek nem. Én nyáron beszedtem 2dobozzal és 10cmt nőtt azóta a hajam. Még kell 3 cm és a fenekemig ér. Ja és kozbe nem voltam fodrásznál.
2015. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó :)

Nem azért vágják a hajat, mert nőnie kell. Azért vágják a hajat, hogy ne szálasodjon, ne foszoljon szét a vége. Azért mert egyenesre vágod a hajad végét, kevésbé fog "kopni", ha jobban tetszik.

2015. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 éve voltam fodrásznál kb, én vágok nagyon picit belőle. De akkor egyenesre kellene vágni a végét? mert nekem tépettre van.
2015. jan. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!