Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Mit...

Göndör hajú lányok! Mit tesztek a hajatokra?

Figyelt kérdés

Mivel ápoljam a hajam?Van keratinos hajpakolásom,de szeretnék fényes fürtöket!

Ti mit tesztek a hajatokra hogy ne álljon szanaszét? Hajhabot?


2015. jan. 9. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mosás előtt (kb. 5-6. nap) egész estére ricinusolajat kenek rá. Reggel megmosom kétszer (változó mivel), majd balzsam (szintén változó), és ami a lényeg, hogy hagyom megszáradni úgy, ahogy van. Szóval nem kenek rá semmi extrát, mert csak rondítana a hajamon. A habot kifejezetten nem szeretem. Minél természetesebbre hajtok.

Nekem az olajtól nagyon szép selymes és fényes is :)

2015. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tövétől rákened a ricinus olajat? Nem zsírosodik tőle a hajad?
2015. jan. 9. 14:16
 3/3 anonim válasza:

Szia! Ami nekem nagyon bejön: Serical Latte Tejproteines hajpakolás, én úgy használom, mint egy sima balzsamot (értsd nem kimondottan pakolásként), jó sokat teszek a hajamra, simán lemosom miután állt rajta. Mostanában avon argánolajos sampont használok, illetve, amitől nekem nagyon szép lesz szintén avon Argánolajos hajápoló (olajos), ezt a szárítás előtt teszem rá, nem kell lemosni, és nem is kell túl sok, mert attól ragacsos, zsíros lesz a hajam. Hajhabot stb. én sem szeretem, csak ezeket használom, amit leírtam :)

Hajmosás után fésülöm csak meg a hajam - ez alap.

És én mindig megszárítom, nyáron is, mert különben lelapul :)

2015. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!