Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatásos a melegollós hajvágás?

Nataliaivanovics kérdése:

Hatásos a melegollós hajvágás?

Figyelt kérdés
A fodrászom most ajánlotta ezt a kezelést, léci csak olyanok írjanak, akik már tényleg kipróbálták.

2015. jan. 9. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem ért, mert nekem nem úgy törik a hajam, hogy a hajszálaim vége nyílik szét, hanem a hajszál vége előtt 3-4 millimérettel egyszerűen keletkezik benne a törés.
2015. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm próbálta....ő imádta! Megvolt elégedve!
2015. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én beszéltem erről a fodrászommal, azt mondta, hogy ez egy kezelés folyamat, ami tényleg jó. Az idő tényezőre már nem emlékszem, de olyan fél- egy év rémlik, amíg csak ezzel módszerrel szabad hajat vágatni és csak akkor lesz jó a hatása, egy két alkalomtól nem szabad csodát várni. Amúgy inkább lebeszélt róla, mint rá.
2015. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be.
2015. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár én még nem használtam, csak tervezem a vásárlást, de ajánlom.

Akinek károsodott a haja, az ne várjon csodát, vagyis ha az egész hajszál beteg, akkor mindegy, hogy mivel van a legvége levágva.

A melegolló lényege, hogy a hajvégeket szinte beforrasztja, és sokkal simább felület keletkezik, mint a sima ollóval történő vágás után. A hajvég akarva-akaratlanul sérül, főleg annak, akinek hosszú és pl. a ruhához dörzsölődik naphosszat. Ezzel az ollóval nem keletkezik annyi mikrosérülés a hajvégen, mint a másikkal (ez nem az ollók hibája amúgy), tehát kisebb az esély, hogy felszakadozik a hajvég és emiatt töredezett lesz.

2015. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!