Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss-...

Naomi.K. kérdése:

Loreal Casting Creme Gloss- glossy blonds nem világosítják a hajat? Másik púderszinű hajfesték ami világosit?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyen krémszőkét, de azt vettem észre, hogy ez a hajfesték nem nagyon felel meg, mert a tövei sötétek maradnak, amit pedig régebben világositottam (végei) nagyon szőkék.. szeretném ha a hajam egyforma árnyalatú lenne minden felé, de nem akarok többet világositót használni, mert avval rontottam el a hajam (kiszáradt, meg minden) tudnátok ajánlani másik festéket, ami ilyen mint a glossy blond?Szóval púderszinűt szeretnék.. előre is köszi a válaszokat :)

2015. jan. 10. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy világosabb legyen a hajad le kell hogy szívja a festék, tehát muszáj lesz szőkítőt használnod. Ami árt a hajnak... világosítani nem lehet úgy hogy ne ártson.
2015. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!