Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 10-es szőkére szívott hajból...

10-es szőkére szívott hajból 6-os sima drogériás festék mennyi idő alatt kopna ki? Be merjem festeni?

Figyelt kérdés
Borzasztó állapotban van a hajam, növeszteni szeretném, de töredezik, szakad, nem jó.. Egy ideje elgondolkodtam hogy befestem loreal preference 6.35-re, de félek hogy megbánnám, mert nagyon szeretem a szőkét és nagyon sokat szenvedtem hogy ezt elérjem.. Amikor azzal a barnával festettem, akkoriban volt a legszebb a hajam, ezért piszkál a gondolat. Szerintetek?

2015. jan. 12. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne drogériás festékkel, hanem rendes fodrászfestékkel fesd a hajad. a festékhez meg keverj gyógyszertári paraffinolajat. az valamennyire meggátolja, hogy a festék tönkretegye a hajad.
2015. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp a sokhónapos fodrászfestékezés miatt tértem át a drogériásra. Kallos, elgon, alfaparf; ebben a sorrendben tette tönkre: derékig érőből állig érővé a hajam :) Szóval a drogériás festékezésen belül már csak az a kérdés hogy be merjem-e vállalni a hatos barnát, vagy hagyjam a francba és legyek türelmes a szőkével.
2015. jan. 12. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szőkített hajra festesz barnát, szinte biztos hogy sötétebb lesz, majdnem fekete, akkor meg az lesz a baj.
2015. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felsorolt festékek nem a legjobbak - persze van, akiknek bejön, de akkor sem.

Attól, hogy befested a károsodott hajadat a régi színre, még nem fog a hajad állapota egy csapásra megjavulni. Inkább használj ápolókat, pakolásokat, és ha úgy gondolod, hogy nem szőkíted tovább, hogy ne árts neki többet, kenj rá színezőt. Ehhez gyenge oxidáló kell, ez is kíméli a hajat.

2015. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!