Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Reklamálni fodrásznál?

Reklamálni fodrásznál?

Figyelt kérdés
Ha elbaxta a fodrász a hajamat érdemes visszamenni reklamálni vagy csak magamnak teszek rosszat? Oldalt meg hátul ilyen kiálló szálak maradtak, nem tudta rendesen a tetejét az aljával összedolgozni, felemás a pajeszom és hátul a nyaknál is ferdére van nyírva... Konkrétan most úgy nézek ki mintegy hülyegyerek, de még a szalonban szembőlnem nézett ki szörnyűnek (mindegy ehhez se megyek többet)

2015. jan. 13. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát visszamenni nem sok értelme van, ott kellett volna szólni, hogy igazítsa ki a hibákat.
2015. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor váltani érdemes másik fodrászra, bár egy sms-t dobhatsz neki, hogy miért nem mész hozzá többet.
2015. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem érdemes,inkább menj el olyanhoz,akit barátod,ismerősöd,családtagod ajánl tapasztalatból!
2015. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt többen dolgoznak, csak aznap mikor mentem pont az nem dolgozott aki jól szokta megcsinálni. Na majd legközelebb csak akkor megyek be ha ő is bent van (csak nem értem ha valaki ennyire amatőr akkor hogy lehet fodrász.. így én is meg tudtam volna csinálni)
2015. jan. 13. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, sok amatőr fodrász van.
2015. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem érdemes visszamenni szólni, inkább kerüld el a jövőben. Esetleg, ha mégis hozzá mész vissza, akkor tedd szóvá, hogy a múltkori vágás nem sikerült valami jól.
2015. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!