Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajam van. Szerettem...

Hosszú hajam van. Szerettem volna 1 kis frufrut. Megis lett dee nem az igazi. Tippek? (lennt a többi)

Figyelt kérdés
Sziasztok^^ ... szóval a történet h hosszú hajam van...mindenhogy..és elől akartam frufrut tehát ott levágtuk ilyen "lépcsőzetesre" de ahogy így néztem ... tök hülyén nézki h RÖVID aztán ilyen hosszú tehát nincs összhangba nemtudom értitek-e ... és én azt akarom h illjen...mert ez h elől tök rövid (féloldalas frufru amugy) aztán hosszú nem tetszik..szóval gondoltam a többi hajamat is így "lépcsőzetesen" csináltassam meg vagy mi? vagy esetleg másik oldalt is vágassam lépcsőzetesre? (másik oldalt ELŐL, mert ott hosszú maradt a hajam) ötletek? Mellesleg kerekarcom van...tehát ha netán tudtok hozzá íllő fazont vagy nem tudom:D Bocsi, hogy hosszú lett a szöveg:/
2015. jan. 17. 18:06
 1/3 anonim válasza:

szerintem ne vagasd lepcsosre a tobbit :)

inkabb varj 1-2 honapot amig leno a frufru es javitsd ki akkor :) magadnak is vaghatod nem kell ahhoz fodrasz

2015. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerinted hosszabban szebb vagy legyen frufru? (másoktól is kérdezem)
2015. jan. 17. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy dönthessek mi áll jól, ahhoz látni kellene rólad / az arc formádról egy képet.
2020. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!