Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett világos vörösről szőkére?

Festett világos vörösről szőkére?

Figyelt kérdés

Már nagyjából 4-5 éve festem vörösre az eredetileg szőkésbarna hajam. Most viszont szeretnék egy kicsit másabb dolgot, és szőkére váltani. Viszont hallottam, hogy a vörös szín könnyen átüthet, és ezzel narancssárgás hatást kelt. Lehetséges-e megoldani, hogy minimálisan károsodjon a hajam?

Eredeti hajszínem : [link]

A jelenlegi festett vörös : [link]

Amilyen szőkére szeretném : [link]



2015. jan. 17. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A vöröset le kell szívatni, ettől lesz kb csibesárga a hajad, azt lehet szőkére festeni. Hát eléggé roncsol a leszívatás. De anélkül meg nem lesz ilyen hamvas szőke hajad.
2015. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen festéket használsz? Mindig próbálok ilyet venni, a hajam mégis mindig ilyen lesz [link]
2015. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát most egy Still nevű szerbiai hajfesték márkát használok (Szerbiában lakom, de itt tanulok). Ezt a márkát viszont Magyarországon tudtommal nem forgalmazzák. Egy ideig festettem Garnierrel ( [link] ). Ezzel is hasonló, bár kicsit talán élénkebb hatást értem el.
2015. jan. 17. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!