Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha kezdo fodrasz...

Mit tegyek ha kezdo fodrasz vagyok es meg nem biznak bennem?

Figyelt kérdés
Allandoan tanulok es fejlesztem magam, a csaladtagjaim megengedik hogy csinaljam a hajukat es meg is vannak elegedve, de pl idegenek tavolabbi ismerosok bejelentkeznek megsem jonnek el. Ez nagyon elszomorit engem. Igy hogyan tudnek bizonyitani?
2015. jan. 18. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Vallald ingyen, tegyel fel fotokat a csaladtagokrol es/vagy egyeb 'aldozataidrol' facebook-ra, hogy lassak a tobbiek mire szamithatnak.
2015. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megkérhetnéd azokat, aki már voltak nálad és elégedettek, hogyha szóba jön, akkor vigyék a jó híreket... Én úgy tudom, hogy az embereknek sokat számítanak az ilyen beszámolók ;)
2015. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vállalj tfcd fotózasokat. Pénzed nem lesz belőle, de referenciának jó. Vagy hirdess ingyen hajvágást, stb. Az ilyetszeretik az emberek.
2015. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, előbb-utóbb mennek. Egyébként gyakorlott, jó fodrászokkal is előfordul, hogy mégsem megy a vendég valami miatt.

Tapasztalat: ha jó munkát végzel, hamar elterjed a híred. A "szájhagyomány" a legjobb reklám, semmiféle szórólap nem ér fel vele. Aki elégedett a munkáddal, úgyis elmondja az ismerőseinek, barátainak, esetleg megkérdezik tőle, ki csinálja a haját, és máris lesz új vendéged.

2015. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. hirdess meg ingyen vagy akciós hajvágást/festést

2. kuponozz

3. tölts fel referencia képeket az eddigi munkáidról!


Sok sikert! Menni fog, sok türelem és kitartás!

2015. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!