Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges minimális vágással...

Lehetséges minimális vágással feketéből eredeti hajszínt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve feketére festem majdnem derékig érő hajamat. Most szeretnék (ha nem is örökre) egy időre megszabadulni tőle. Az eredeti hajszínem középszőke (a palettán jobb felső sarok: [link] ) Szeretném visszakapni, vagy legalább "bebarnulni" :) Mennyi az esély rá, hogy a fodrász meg tudja csinálni 1-2 centi hajvágással a kívánt hajszínt? Esetleg tapasztalat? Annyit még hozzátennék, hogy nem vészesen, de vékonyszálúbb a hajam :/
2015. jan. 21. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Kb 0 az esélye :/

Szivatással nagyon nagyon roncsolná, színeltávolító feketére nem nagyon használ. Nekem a fodrászom ezért mondta mindig, hogy ha fekete hajat akarok akkor se fekete hajfestéket használjak, hanem nagyon sötét barnát!

2015. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na, nekem az eredeti hajszínem mézszőke vagy mi a francnak hívják és volt feketére festve.

Kaptam egy szívatást, azzal csak azt értem el, hogy sötétvörös lett és utána kb. 10 centit le kellett belőle vágni, annyira tönkrement. Aztán kaptam még egyet, ekkor a töve platinaszőke lett, utána ez átment rézvörösbe, de a vége még a 10 centis vágás ellenére is sötétvörös volt.

Erre később rákerült egy sötétebb szőke festék, amit a vörös rész persze ledobott, és mivel a szőkítő teljesen trapára tette az EGÉSZ hajamat, így még lejjebb kellett vágni, majd folyamatosan minden hónapban le kellett belőle szedni egészen addig, amíg teljesen le nem nőtt és a teljes szívatott rész le nem került a fejemről.

Egyszóval esélytelen!

2015. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rossz palettát sikerült bemásolnom :) tehát világos barna színű az eredeti hajam
2015. jan. 21. 21:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Mivel csak a tövét szoktam festeni, ezért a hajam nagy része kikopott, és aki jobban megnézi, látja, hogy barnás a hajam. Egy ideje "barnásfeketével" festem, ami a dobozon nagyon sötét barna, de valójában csak festéskor, utána világosabb. Lehet, hogy hagynom kéne még kopni? És akkor egy igazi sötétbarnával festeni?
2015. jan. 21. 21:07
 5/9 A kérdező kommentje:
Eleinte amúgy sötétbarnával festettem, ami olyan mint a fekete, csak amikor már az üzletben sokadszorra nem volt az a szín, akkor váltottam feketére, mert hogy az mindenféleképpen fekete! Na ott b*sztam el akkor..... :/
2015. jan. 21. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
A házi festéket könnyebb változtatni, mert eleve gyengébb biztonsági okokból a hatóanyag. A váltást mindenképpen fodrászra bíznám.
2015. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy profi fodrász megoldja profi cuccal. Valamivel prűdebb lesz a hajad...Ha nem elég profihoz mész, akkor több hónap. Ismert,nagy szalont keress. A legrosszabb varáció a tiéd...hosszú fekete haj...a legnehezebb világosítani. De valld be neki őszintén,mivel volt festve...mert van,amit nem lehet leszivatni, vagyis nem vállalják,mert egyszerűen letörik :)
2015. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem két szőkítéssel a legsötétebb barnából (mint a néger nők haja) két szivatással fehér-krémszínű-nagyon világos vörösesszőke foltos lett a hajam, plusz ráfestettem 8-as fodrászfestékkel (Alfaparf 8NI volt rajta 25 percig kb. ha valakit érdekel) és sötétszőke, laikus szemmel világosbarna lett, és viszonylag hamvas. 1 hónap után azért átüt a vörös, mert dobja le a festéket az agyonszívott szőke, de nem vészes egyáltalán. Az állapota annál inkább, a felét le kellett vágni, és extra ápolás mellett is száraz, törik, és kócolódik, siralmas az állapota.
2015. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! :) ha egyszer tényleg nagyon megunom, akkor jöhet a színváltás és vágás! Színbe szívesen kipróbáltam volna valami mást, de a hosszától még nem állok készen megszabadulni :D
2015. jan. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!