Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a ricinus...

Hogyan használjam a ricinus olajat hajra?

Figyelt kérdés
Ricinus olajjal szeretnem novezteni a hajamat igy is a hatam kozepeig er de hogyan haszaljam ra az olajat??
2015. jan. 22. 18:54
 1/8 anonim válasza:
48%
Először mosd meg a hajad,majd az egész flakon tartalmával dörzsöld be a hajad és várj kerek 2 percet,ha már 2 perc 1 másodperc lesz,akkor a hajad kihullik.Szívesen!!
2015. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Retardalt emberek velemenyet nem kertem! De te biztos azert tudod ilyen jol mert veled ez megtortent es kihullot a hajad. Vegyel inkab parokat! Butuska:))
2015. jan. 22. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet igaza van egy picikét az első válaszadónak: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap.. itt az első komment után kicsit megijedtem én is.

Egyébként nem tudom a választ,ezt csak érdekességképp osztottam meg.Hátha ír valaki olyan,aki már használta is.

2015. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csillagom, írd be gugliba, elhiheted hogy részletes leírást találsz bármilyen blogon. Ne legyél már lusta! Ha még ennyire se voltál képes akkor parancsolj:

Kis pohárba keverj össze ricinius és oliva olajat, vidd fel a nedves hajadra, főleg a hajtőre és a hajvégekre... Csavard fel, tekerd fóliába hajszárítózd meg és tegyél rá törölközőt... Hagy rajta 2-3 óráig vagy akár egész este és alaposan mosd ki. Ennyi a varázslat. Olyan mint bármilyen hajpakolás.

2015. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En kerek elnezest csillagom hogy nem tutam hogy it mindenki ilyen okos. Kis idiotak...
2015. jan. 22. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mi leszünk az idióták mert tájékozatlan vagy. Mellesleg kérdést adtam a válaszodra, szóval vegyél vissza az arcból és legközelebb próbálj meg először önállóan utána járni a dolgoknak! :) Csillagom.
2015. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok beszólni... de ha kicsit is odafigyeltél volna az iskolában akkor te is tudnád, hogy a hajnövekedés genetika, max génmódosítással gyorsíthatsz rajta. Az olajat pedig nem szabad fejbőrre kenni, mert könnyen ki fog hullani tőle a fele hajad és az nem lesz olyan kellemes.
2015. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tessék!XD Igazam volt!Mondtam,hogy kihullik a hajad a ha nem úgy csinálod Csillagvirág!
2015. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!