Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszínt válasszam?...

Melyik hajszínt válasszam? Vörös vagy (sötét) szőke?

Figyelt kérdés

Elég világos bőröm van, szeplőkkel, viszont a szemem sötétbarna, eredeti hajszínem világosbarna. Jelenleg hosszú hajam van, ami középbarnára van festve, de már unom. Így be szeretném festeni vmi más színre.

Nagyon tetszik a vörös (ilyen rezes, természetesebb árnyalatú) hajszín. Azonban félek, hogy a sötétbarna szemeimhez nem állna igazán jól, a bőrömhöz szerintem menne. A sötétszőke, bézs szőke színek is tetszenek. Bár ezt inkább melír formájában próbálnám ki legszívesebben.

Ti mit ajánlanátok? Így leírás alapján, melyiket tudnátok jobban elképzelni hozzám?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2015. jan. 24. 14:05
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a vörös nem állna jól, hisz irod, hogy világos a bőröd, a vörös még jobban sápaszt.. Nekem is barna a szemem, barna az eredeti hajszinem, vilagos a bőröm, én 8.21-es festékkel festem, neked is ajánlom, próbáld ki, de mivel barnára van festve a hajad, csak szivatás után fogja befogni a világosabb festék.. Ha a kettő közül kell dönteni, akkor a szőke melírra szavazok..

2015. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy én meg pont az ellenkezőjéről hallottam, azaz, hogy a vörös haj inkább a világos bőrhöz illik, a sötétebb bőrhöz természetellenesebb hatást kelt, bár ez szerintem árnyalatfüggő dolog...
2015. jan. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!