Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S.! Mit csináljak?

S. O. S.! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és a szüleim nem engedik, hogy KICSIT kimelíroztassam a hajam meg hogy ilyen kis emós rövid hajat vágassak. Azt mondják, hogy fiatal vagyok ilyenhez. Próbáltam elmagyarázni hogy ez nem kor kérdése, de valahogy nem értik neg. Most mit csináljak? Válaszokat előre is köszönöm! :-)

2015. jan. 25. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Rohadt fiatal vagy!
2015. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj. 12 évesen gyerek vagy és az iskolában sem nézik jó szemmel a festett hajat. Gondolom nem akarsz a hajad miatt rosszabb jegyeket... majd ha nagy leszel olyan hajad lesz amilyet akarsz.
2015. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a melírozással várj még ahhoz tényleg fiatal vagy..viszont próbált meggyőzni a szüleidet arról hogy olyan hajjal jobban éteznéd magad meg hogy neked az tetszik...lehet hogy megértenék
2015. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*próbáld
2015. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a hajfestes irtora el tudja rontani a hajad, a szuleid csak jot akarnak neked:) majd ha nagyobb leszel, es meg mindig akarsz melirt, akkor majd csinalj, de most meg kicsit varj ezzel:)
2015. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen világot élünk, de nekünk általánosban nem lehetett festve a hajunk se melírozva, nem hordtunk sminket se körömlakkot.

Nem vagyok olyan öreg, de láttam már olyan 7.-es kiscsajt, akinek műkörme volt... na ilyenkor érdemelne a szülő egy sallert.

2015. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen színű a hajad? Ha világos, akkor kérd meg a szüleidet, hogy hétvégére fessetek bele ételfestékkel színes tincseket. Egy mosással kijön.
2015. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!