Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg működik a fekete...

Tényleg működik a fekete festékkel történő hamvasítás?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm gyönyörű hamvasszőke. Megkérdeztem mi a titka. Elmondta, hogy a fodrásza fekete festékkel hamvasítja a haját. Ezt úgy csinálja, hogy a színelőhívőt nem használja fel, csak a festéket, majd gyorsan lemossa. Először nem akartam elhinni, de állítja. Sőt még meg is kérdezte a fodrászát és ő is megerősítette, hogy tényleg nem értett félre semmit. Létezhet?

2015. jan. 26. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy csinálta a fodrász, hogy nagyon pici (kb amennyi kinyomódott a tubusból felbontás után) fekete festéket kevert ki samponnal, és azzal mosta a hajam. Működött.
2015. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nahát, Én ezt még nem is hallottam, mik vannak. :)
2015. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen. Baratnom is ezt a samponos megoldast mondta :)
2015. jan. 27. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ehhez szakember kell. Ha véletlenül több kerül a hajra mint kellene, vagy tovább van rajta, fekete lehet az eredmény...
2015. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És ezt bármelyik fodrász megcsinálja?
2015. febr. 1. 07:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én magamnak festem. Világosszőkét és grafitot kell kikevernem, h hamvas legyen.
2015. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy nem is ismeri minden fodrász ezt a módszert, ezt nem tanítják, erre rá kell jönni. Ki kell kísérletezni a mennyiséget (arányt), mert könnyen furcsa szín lehet az eredmény.
2015. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 beboriska válasza:
Segítesz nekem? Mit jelent az, hogy grafitot, kevertél ki? Milyen formában van ez a grafit? És mit gondolsz, lehet ezt utólag is megpróbálni, ha már befestettem, és vöröses lett a hajam? Vagy te így nem próbáltad. Köszönöm a válaszaidat. Pláne, ha olvasod. :D
2020. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!