Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet megvásárolni azt a...

Jasmine0217 kérdése:

Hol lehet megvásárolni azt a bizonyos HAIRBURST nevű hajnövesztő kapszulát?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tud más hajnövesztő kapszulát,szert,módszert?? :)

2015. jan. 27. 12:40
 1/2 K.Brigus válasza:
Csak internetről tudod megrendelni. [link]
2015. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En is ki akarom próbálni ezt a kapszulát, de most amit én hasznalok es nagyon tudom ajánlani, az a Panthenol spray. Nem viccelek, komolyan. Olvastam valahol hogy ajánlják eloszor kinevettem meg furcsalltam hogy égési sérülésre való szer hajnovesztesre? Aztán gondoltam kipróbálom, sokat nem veszíthetek. Es úristen! Éveken at szenvedtem a hajammal, mert soakig szőke voltam es el nagyon elbszta a hajam. A panthenoltol a hajam ROGTON egeszsegesebbnek látszott puha volt selymes imádtam. A hajnoveszto hatasaban meg ekkor sem hittem de aztán mire eltelt egy honap es lattam hogy az én amugy havonta kb fel centit novo hajam kb 3 centit nott. Ugyhogy ajanlom ezt neked probald ki hatha neked is használ!:)
2015. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!