Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a fekete festéket a hajamból?

Figyelt kérdés
8 hónapja nem festem már a hajam, sokat kopott a szín, de ehhez képest még mindig elég intenzív a színe. Próbáltam citromos-ecetes-mézes pakolást, az első alkalommal kihozott egy kevés feketét a mosásnál, de azóta eredménytelen. Rá tudok festeni valamilyen színnel, amivel egy idő után( ha nem rögtön) eltűnik, vagy van bármi más megoldás a leszívatáson kívül? A szőkítőport sem próbálnám ki, mivel derékig ér a hajam nem szeretném ha roncsolódna és le kéne vágni.

2015. jan. 27. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, a barátnőmnek a ricinusolajos pakolás kiöblítésekor kezdett el eszetlenül dőlni a hajából a festék, nekem fekete csíkok voltak benne drogériás, de tartós festékkel (kékesfekete, én szőkésbarna vagyok), én is ricinusoztam és már nem emlékszem mennyi idő alatt, de max 3-4 hónap alatt nyomtalanul eltűnt a hajamból a festék, pedig elég ritkán volt türelmem pakolásozni. szóval szerintem ha hetente 1-2szer bericinusozod (2-3 órákat hagytam rajta) akkor ki fog jönni elég gyorsan. és még ápolja is ráadásul
2015. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképp szőkíteni kell, de menj el fodrászhoz, mert fingod sincs az egészről.
2015. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
C-vitaminos pakolás + korpás hajra való sampon. Ezek a legjobbak hajfesték koptatására. Ha nem elég akkor meg hajradírt szerezz be. Colour B4 vagy Nirvel..
2015. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A ricinusolajos pakolást mindenképp kipróbálom, ártani nem árthat. Köszönöm!
2015. jan. 28. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!