Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésben jártasak?

Hajfestésben jártasak?

Figyelt kérdés

Pár napja lett befestve a hajam és nemigazán úgy sikerült ahogyan szerettem volna. Fodrászkellékesben segítséggel választottam a festéket. Az eredeti hajszínemnél 1-2 árnyalattal sötétebb hamvas barnát szerettem volna. Ennek ellenére világosabb és meleg árnyalatú lett.

Visszamentem és azt ajánlották, hogy ugyan ahhoz a festékhez (aloetrix 7.1) keverjek kb 4cm-nyi grafitszürke árnyalatú festéket.

A grafittól sötétebb lesz maga a szín is vagy csak hamvasabb? Szerintetek be merjem vállalni, vagy esetleg tud valaki ajánlani egy bávált festéket?



2015. jan. 27. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
7.1? Az hamvas ugyan de szőke... ha te barnát akarsz akkor nem valószínű hogy ez kell neked... a szürkétől hamvasabb lehet... sötétebb nem hinném hogy lesz tőle. Gondolom oxit is erőset adtak különben nem lett volna világosabb...
2015. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

6%-os volt az oxi. Tudom, hogy a 7.1 az szőke de a hajmintán viszonylag sötét volt, a 6.1 pedig már nagyon sötétnek tűnt.

Azon is gondolkodtam hogy fele-fele arányban keverem a kettőt plussz a grafit,de félek mert ez így már elég drága lenne és ha megint rossz...

A 6.1 nem lenne annyival sötétebb szerinted? inkább azt keverjem? Egyébként ehhez hasonló színt szeretnék (bárt ezt is hamvas szőkének írja) [link]

2015. jan. 27. 19:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán ez jobba hasonlít az elképzelésemre [link]
2015. jan. 27. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább 6.1

Keverni nincs értelme mert 6.1 és 7.1 keverékéből is 6.1 lesz.

Én a Kallos KJMN festéket ajánlom, annak eddig mindig olyan színe lett amilyet ígért a tincsen. [link]

2015. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Húú, ezek után én fodrász kezeire bíznám magam. Lehet, hogy nem olcsó, de az Ő keze biztosabb. :)

Én is most készülök hajszínváltásra, de nem merném otthon magamnak megcsinálni. Szerintem fodrásztól kérj véleményt is, hogy mi lenne a jó megoldás. Ha Kelet-Magyarországon laksz, én tudok ajánlani jó fodrászt olcsón (ismerős). :)


22N

2015. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a képen sötét hamvasszőke van (oda is van írva), úgyhogy ilyen festéket vegyél, és elég hozzá a 6-os oxi, mivel nem akarsz világosítani.

Én minden más festéket ajánlok a Kalloson kívül... Pl. Indolát, Wellát, Londát, Lorealt, Kemont, Berrywellt. A lényeg, hogy 6.1-es legyen.

2015. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!