Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van két elpattant ér az...

Van két elpattant ér az arcomon. Kuponos oldalon 3000Ft ért csinálnak most lézeres hajszálér eltávolító kezelést, de nem tudom megéri-e? Volt már akinek az arcáról lézerrel távolítottak el elpattant eret? Marad nyoma? Hatásos?

Figyelt kérdés
Nem rosacea, csak egy elpattant ér a szám felett és az arccsontomon. Végleges az eredmény?
2015. jan. 28. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm csináltatott ilyet fent pesten 10 ezerért. nem látszik neki :) amúgy nekem is van az arccsontomon a szemem alatt :/
2015. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húú na az jó :) Pici erekről van szó, de engem nagyon idegesít mert már régóta ott vannak. Csak elég messziről utaznék Pestre (perillisz stúdió) és örülnék ha nem kellene többször is kezeltetni.
2015. jan. 28. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
hát neki azt mondták ha nem halványul akkor mégegyszer megcsinálják neki de elhalványodott pedig neki nem csak egy pici megpattant ér volt hanem több szóval egy ilyen kisebb foltot képzelj el ami piros máshogy nem tudom leírni :D
2015. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy próbát megér végül is :) :)
2015. jan. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!