Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim területen végeznétek...

Intim területen végeznétek végleges szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
gondolkodom azon, hogy beszerezzek egy lézeres szőrtelenítőgépet, mert már elegem van a borotvából, a gyantát és epilálást pedig nem bírom. viszont odalent azért a szőrnek van funkciója, nem véletlen van ott, és nem tudom, hogy érdemes-e ezt is kezelni.

2015. jan. 29. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A végleges dolgokat idővel meglehet bánni. Én semmiképp nem csinálnék ilyet.
2015. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lábamon, hónaljamon és karomon mindenképpen meg szereném csinálni. de az intim részben nem vagyok biztos
2015. jan. 29. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
A végleges nem végleges, csak sokkal hosszabb idő, míg visszanő. Én kozmetikushoz jártam lézeres kezelésre és 99%-ban eltávolította a szőrt, de a világos szálakra már nem hat, szóval maradt "valamennyi". Ha ezt rendszeresen borotválni kezdeném, megint visszaerősödne. Amúgy sem öl ki minden szőrszálat, pár hónap múlva újabb alvó hagymák ébrednek fel.
2015. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előttem szóló. Ne szó szerint értsd a végtelen szót,főleg ne egy otthoni kis szőrtelenítőgéppel :)


A kérdésre a válasz pedig az,hogy én bevállalnám,ha lenne rá pénzem,de bennem valamiért iszonyú "szőrundor" alakult ki. Férfiakon természetesen nem-sőt-,de valahogy magamon nem tudom elviselni a szőrt. Amúgy ha más nem a bikinivonalt csináltasd meg és akkor már kényelmesebb lesz,szerintem :)

2015. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy Nem szó szerint kell érteni de ha már csak pár havonta kell megcsinálva vagy kicsit jobb lenne az a helyzet már akkor megérné
2015. jan. 29. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az otthoni gépek hatásfokát, de én mikor elkezdtem járni a kezelésre, először 3, 4, majd 6 és végül 8 hetente mentem. Kb egy évig. Ezek nagyon erős gépek és eleinte nagyon fájt is. Nem tudom mennyi pénz egy ilyen otthoni masina, de szerintem a kozmetikushoz (szakemberhez) menni biztonságosabb.
2015. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!